Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
10.01.2019

İşte Diyanet TV’nin en çok izlenenleri

Yeni logo ve frekanslarıyla yayın hayatına devam eden Diyanet Tv, HD yayın kalitesiyle dini yayıncılığa yepyeni bir soluk getirdi.

Yeni programlarıyla izleyicilerini İslam'ın sahih kaynaklarıyla buluşturmaya devam eden Diyanet Tv, çocuklar başta olmak üzere, gençler ve yetişkinlere yönelik ürettiği programlarla dini televizyon yayıncılığı kategorisinde önemli bir kitlenin göz bebeği oldu.

Huzurla ve güvenle izlenebilecek kalitede yayın yapan Diyanet Tv'nin yayınları arasında en çok izlenenlerden ‘Kuran’ın Dilinden’ programı, hafta içi her gün 16.00’da yayınlanmaya devam ediyor. 

Açık, anlaşılır ve her kesime uygun bir dille yayınlanmaya devam eden programı, Kur’an-ı Kerim’i ayet ayet ele alarak anlaşılmasına katkı sağlıyor.

"Kuran’ın Dilinden" programı en çok izlenenler arasında…

Nüzul sırasına göre Kur’an-ı Kerim’in baştan sona tefsir edildiği ‘Kuran’ın Dilinden’ programı, Diyanet TV’nin uzun soluklu programları arasında yer alıyor.

Yıldırım Beyazıt İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Ünal’ın anlatımıyla hazırlanan programın tüm bölümlerine Diyanet TV youtube ve www.diyanet.tv adreslerinden ulaşılabiliyor.

Necdet Çağıl ile Kur’an Sohbetleri…

Diyanet TV’nin Kur’an-ı Kerim’e hizmet ettiği bir diğer programı olan ‘Necdet Çağıl ile Kur’an Sohbetleri’ izleyicisinden tam not aldı.

Surelerin tefsirinin yapıldığı ve her Perşembe izleyicisini ekran başına kilitleyen programın bu haftaki bölümünde Adiyat Suresi tefsir edilecek.

Sunuculuğunu Doç. Dr. Ömer Müftüoğlu’nun yaptığı, Prof. Dr. Necdet Çağıl’ın daimi konuk olarak katıldığı program, her Perşembe 12.30'da Diyanet TV'de…


Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü