Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
16.09.2019

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi başlıyor

“Ailenizin Kanalı” sloganıyla birbirinden kaliteli programları izleyici ile buluşturan Diyanet TV’de yeni yayın dönemi yarın (16 Eylül Pazartesi) başlıyor.

Yeni yayın dönemi başlıyor

Birbirinden kaliteli programları izleyici ile buluşturmaya devam eden Diyanet TV, yeni yayın dönemine yeni programlarla giriyor.  

Diyanet TV, yeni yayın dönemi için hazırladığı zengin içerikli programları izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Kültür sanattan çocuklara yönelik hazırlanan çizgi filmlere, sağlıktan bilime, aileden gençlere geniş bir yelpazede ilkesel yayın politikasıyla yürüyüşünü sürdüren Diyanet TV’de yeni yayın dönemi birbirinden iddialı yapımlarla yarın (16 Eylül Pazartesi) başlıyor.

Yeni yayın döneminde de “Güvenle İzleyin” sloganı ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Diyanet TV, bu kapsamda hazırlanan yepyeni programları izleyiciyle buluşturacak.

Diyanet TV; “aileyi önceleyen, gençlere ulaşabilen, çocukları ihmal etmeyen, bilime sanata ve kültüre önem veren, toplumun her kesimine yönelik yayınlar hazırlayan ve bu anlamda hayata dokunan” yayınlarıyla, ilkelerinden taviz vermeden yürüyüşünü sürdürüyor.

Birbirinden kaliteli ve zengin içerikli çok sayıda yeni program, yeni yayın döneminde Diyanet TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.