Paylaş Facebook Facebook Facebook Facebook Facebook
16.04.2018

İletişim

Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü​ ​
Telefon​​0312 295 71 03
​Fax0312 284 72 88
E-Postadiniyayinlar@diyanet.gov.tr
Basılı Yayınlar Daire Başkanlığı ​
Telefon0312 295 72 77
Fax0312 284 72 88​
E-Postakitaplar@diyanet.gov.tr
Süreli Yayınlar ve Kütüphaneler Daire Başkanığı ​
Telefon0312 295 86 61
Fax0312 295 61 92
E-Postasureliyayinlar@diyanet.gov.tr​
Yabancı Dil ve Lehçelerde Yayınlar Daire Başkanlığı ​
Telefon0312 295 72 81
Fax0312 284 72 88
E-Postayabancidiller@diyanet.gov.tr
Radyo ve Televizyon Daire Başkanlığı ​
Telefon0312 294 41 00
Fax0312 294 42 42
E-Postaradyotv@diyanet.gov.tr
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
Telefon0312 295 71 53
Fax0312 285 18 54
E-Postadosim@diyanet.gov.tr​​